Nabídka

Společným jmenovatelem mých sezení je nabídka možnosti úspěchu a uzdravení. Neseme si v sobě a prožíváme nejen sedmdesát tisíc myšlenek denně, ale také množství vnitřních konfliktů. Často tyto  vnitřní nepohody spotřebovávají významnou porci naší životní energie. Jsem tu pro to, abych vám pomohl tyto konflikty vyřešit tak, aby něco bylo jinak. 

Sezení se mnou může být přínosné v situaci, kdy byste rádi pochopili zapletení a z případného popletení chtěli vytvořit nový, svižný a organický tvar. Systemický přístup je velmi nápomocný, když chceme zjistit, kde vůbec teď jsme. 

Psychodynamický koučink

Přímá cesta k uzdravení vnitřních konfliktů. A to vše bez analyzování a šťourání se v problematických situacích. Techniky práce s podvědomím, cesta k úspěchu velmi efektivní a nezvyklou cestou. Jsem kouč metody Tamara Polanski® akreditované MŠMT ČR.

Individuální systemická terapie a individuální konstelace

Nabízím terapeutická sezení jako podporu lidem, kteří procházejí náročným obdobím a hledají nové náhledy, které by jim pomohly jejich situaci změnit.

Rodinné a systemické konstelace

Rodinné a systemické konstelace jsou metodou pro hlubší pochopení a prozkoumání skrytých vrstev vztahů a zapletení ve rodinných a dalších systémech. Skupiny probíhají jednou měsíčně.  

Poradenství pro pozůstalé po ztrátě blízké osoby

Poskytuji poradenství při ztrátě blízké osoby. Jsem dobrovolník projektu "Nejste sami". Působím jako podpora pro pozůstalé rodiče.


Ozvěte se mi

Ing. Roman Bartoň

Sezení probíhají na adrese Kafkova 10, Praha 6, ve Valči v Čechách, Karlovarská 116 nebo přes platformu Zoom.

Mobilní telefon a email
775 083 575, zeptejseromana@gmail.com


Obrázky poskytl Pexels
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!