Blog

Zde najdete moje články, úvahy a zamyšlení. Články do roku 2023 patří Ferdovi. Miminku, které nám v roce 2019 umřelo těsně před narozením. Je to několik textů, které jsem během té periody zvládl sepsat a mám je tu pohromadě. 

Po nějakou dobu byl prostor na tomhle blogu pro Ferdu. Pro Ferdu, který zemřel v břiše své maminky ve 37. týdnu těhotenství, psal se tenkrát duben roku 2019. Tak jsem si říkal, že teď v roce 2024 třeba začnu psát něco dál. A to něco dál je teď rozloučení s mým druhým miminkem.

Tohle je prostor pro můj blog. Pro moje články. Potřeboval jsem ho ale začít pomyslným začátkem. Ferdou. A věnovat Ferdovi prostor. Dát pospolu alespoň slova, která jsem v různých etapách byl schopen formulovat. Nyní nastal čas pro úpravu.

Mám dneska jedno svoje veliký smutný a krásný výročí. Po čtvrtý. A zároveň je to pátej Ferdův den. A pokaždý je to samozřejmě jiný. A je pro mě vždycky dost léčivý si na to nahlídnout, trochu zavzpomínat. A v neposlední řadě otočit hlavu zpět a spatřit celou tu dlouhou cestu, která tím momentem začala.

Ozvěte se mi

Ing. Roman Bartoň

Sezení probíhají na adrese Kafkova 10, Praha 6, ve Valči v Čechách, Karlovarská 116 nebo přes platformu Zoom.

Mobilní telefon a email
775 083 575, zeptejseromana@gmail.com


Obrázky poskytl Pexels
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!